Bombový návrat do Anglicka

Autor: Ivan Rolko | 7.1.2010 o 12:45 | (upravené 7.1.2010 o 14:00) Karma článku: 12,13 | Prečítané:  1861x

Myslím, že každý človek by mal mať podľa Všeobecnej deklarácie  ľudských práv právo na život, ľudskú dôstojnosť, majetok a urobiť občas strašnú debilinu. Problémom začína byť keď si toto právo niekto uzurpuje len pre seba, ako to robí Polícia a Vláda Slovenskej Republiky.

Môj návrat do môjho prechodného miesta výskytu z mojej milovanej hornatej vlasti bol nudnejší ako silvestrovský program slovenských televízií. To čo predvádzali je jasným vysvetlením prečo asi musí človek chlastať na Silvestra a reláciu "Nájdi najblbšieho bezdomovca, alkoholika alebo Róma" by už konečne mohli zrušiť a vyhlásiť víťaza a poslať Vácvalovú a Andrásiho niekam... najlepšie do preč.

Príchod do práce ale už nebol taký nudný ako príchod do Anglicka. Okrem vianočných koláčikov, slivovice som kolegom doniesol aj snehovú kalamitu. Osobne si myslím, že keby Al-Kajda bola čo k čomu, tak sa nesnaží vyhodiť do vzduchu londýnske metro ani lietadlá, ale v kamiónoch nanosí do Anglicka sneh, lebo ani atómový hríb nad Londýnom by nedokázal tak paralyzovať Anglicko ako 5cm snehu na cestách.

Po zaželání nového roku sa začali okolo mňa diať zvláštne veci, ktoré mi vysvetlilo až otvorenie stránky SME. V tom momente mi začal dávať zmysel Ír, ktorý mi navrhol, či mi môže prezrieť notebookovú tašku, Angličania chodiaci okolo mňa a robiaci tik-tik, a sprisahanecky sa tváriaci Paštún z Afganistanu.  A aj mi to prišlo vtipné.

Sú proste veci, ktoré sa nedajú v Anglicku vysvetliť a  to že polícia si vôbec dovolila dať trhavinu do batožiny vlastného občana bez jeho súhlasu a nechala ju odletieť do Dublinu je vysvetliteľné len vetou - Východná Európa. A tak Ivan sklopil uši vykašľal sa na geografickú polohu Slovenska a začal používať univerzálne vysvetlenie - Eastern Europe.

A len dúfam, že írske a britské média o tom už nebudú ďalej informovať, lebo ak sa moji kolegovia dozvedia, že minister vnútra, ani policajný prezident neodstúpili tak to mi ani pojem "Východná Európa" na vysvetlenie nebude stačiť.

a prosím, mohli by sme si zvoliť iných blbcov, ktorí nám nebudú až takú hanbu robiť???

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Norbert Bödör chodil do centrály Smeru, priznal Fico

Fico zastáva Jankovskú aj po priznaní sa k machináciám na súdoch.


Už ste čítali?